A fost creat un canal pentru cei care doresc să se deplaseze spre Europa https://t.me/expat_eu Informații complete despre permisul de ședere umanitar pentru belarusii cu viză umanitară. O mulțime de sfaturi despre cum să faci uzhond-ul să funcționeze sau să faci totul la timp. Dovediți-vă cazul prin referire la lege. Și, în general, despre nuanțele și aspectele muncii instituțiilor publice din Polonia. https://skilldocs.pl – Vă recomandăm ca băieții să îi ajute pe cei care vin în număr mare cu legalizarea, să vă înscrieți pentru o programare. Înmatricularea mașinii pentru străini și toate astea. Simțiți-vă liber să ne referiți) Călătorim și împărtășim impresiile noastre despre ceea ce am văzut. În formatul unui jurnal video, suntem bucuroși să acceptăm feedback și sfaturi. Iahtisti 👇 Telegrama cu reclame profitabile: https://t.me/yachtfamily Canal privat 😎 https://t.me/+QvF4Im8Hk8ZlMjcy Cauta dupa parametrii tai 👉 https://t.me/+KpkfvqwmXG1jZjA6 Proiectul este realizat multumesc la sprijinul dumneavoastră. Mulțumim pentru donație: PayPal: https://paypal.me/minskfamily Revolut: https://revolut.me/minskfamily Yumoney: https://yoomoney.ru/to/410019254353197/0 Instagram: https://www. instagram .com/yacht.family_ oferă în telegram @vitalywh
source
Cum să învingi birocrația poloneză și să faci uzhond-ul să funcționeze. Permis de ședere umanitar pentru 3 ani Polonia.
![Cum să învingi birocrația poloneză și să faci uzhond-ul să funcționeze. Permis de ședere umanitar pentru 3 ani Polonia.](https://sailingtv.ro/wp-content/uploads/2023/03/1678537964_maxresdefault.jpg)
10 thoughts on “Cum să învingi birocrația poloneză și să faci uzhond-ul să funcționeze. Permis de ședere umanitar pentru 3 ani Polonia.”
Comments are closed.
А кому выдают гуманитарные визы и на каких условиях? Может есть где почитать про это?
Спасибо, желаю развития канала! 🤝👍
👍☕
Молодцы, спс за такое видео👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿
А через три года, после истечения срока этого вида на жительство, что делать, на что можно рассчитывать?
Полезно. Спасибо 👍🏻
Классный у вас канал !!! 👍👍👍👍🌠🏝️ Желаю вам скорого развития канала. Я тоже свой развиваю. Это большой труд. ⛵🌠
Самое полезное видео
Когда будете снова в Варшаве скажите погуляем, пива напиемся поговорим об морских путешествиях 🙂 . А может поплаваем летом по Балтике?
Добрый вечер, скажите смогу ли я сейчас выехать из РБ в Польшу по гуманитарной визе? Нет ли сейчас каких либо ограничений (со стороны РБ или Польши)? Спасибо заранее за ответ!