Regenburg este un oraș din statul german Bavaria și este cunoscut pentru arhitectura sa medievală bine conservată. Iată câteva atracții pe care ar trebui să le verificați când vizitați #regensburg *Domul Regenburg, care a fost construit în 1520 * Pod vechi de piatră medieval, care a fost construit în secolul al XII-lea. * Orașul vechi, cu clădiri vibrante * Plimbare de-a lungul râului. Sfat – așteptați să luați cina în timpul apusului la râu. Este cu siguranță spectaculos. Am luat cina la un restaurant mexican numit avocado.
source
Cel mai bun oraș din Bavaria #giveityourbestshort #shortsyoutube
![Cel mai bun oraș din Bavaria #giveityourbestshort #shortsyoutube](https://sailingtv.ro/wp-content/uploads/2024/07/1721344451_maxresdefault.jpg)
One thought on “Cel mai bun oraș din Bavaria #giveityourbestshort #shortsyoutube”
Comments are closed.
So beautiful